Doporučení

//Doporučení
Doporučení 2020-05-31T21:52:29+00:00

Je mi 38let a jsem matkou 3 synů. Sport je pro mě velmi důležitá náplň volného času, nejen pro mou fyzickou, ale hlavně psychickou kondici. Věnovala jsem se závodně lyžování, rekreačně různým skupinovým cvičením (aerobiku, kalanetice, bosu, trampolínkám…) S Naďou cvičím už vice než 2 roky a i po tak dlouhé době mi její lekce (ať už skupinové nebo individuální) dávají pořádně zabrat. Vždy má naprosto perfektně připravený trénink, ve kterém zohledňuje fyzickou výkonnost klienta. Při skupinových lekcích zařazuje různé stupně obtížnosti, aby si mohl zacvičit opravdu každý. Její tréninky nikdy nejsou nudné, jsou velmi účinné a brzy každého dostanou formy. Naďa je nejen zkušená lektorka, ale i dobrý psycholog. Dokáže člověka vyslechnout, podpořit a vlít energii do žil. Zkuste to a budete překvapeni, jak skvěle se budete cítit!

Kamila Ladmanová

Naďa je 100% profesionál a velice milý člověk. Ke každému klientovi má individuální přístup, snaží se sestavit co nejptimálnější tréninky. Cvičení s ní je dřina ale zároveň i relax.

Ludmila Bell

Cvičit chodím již léta, ale vždy mi skupinové hodiny přišly nudné a hlavně nedostatečně intenzivní. S Naděnkou je to jiné, neustále mě překvapuje, jak je perfektně připravená a snaží se mi pomoct, a to i po stránce psychické, která se cvičením dost souvisí. Stále pozitivně naladěná, dokáže výborně podpořit a při cvičení zohlednit můj aktuální fyzický stav. Hodiny jsou rozmanité, nikdy nejsou nudné a cítím se po nich plná energie a síly. Konečně nepovažuji cvičení za nutnost, baví mě a cítím se určitě, i po půlroce cvičení s Naďou, mnohem silnější a vytrvalejší.

Romana Šimková

S Naďou cvičím už půl druhého roku a jsem maximálně spokojena. Její lekce jsou vždy dynamické, zábavné a hlavně efektivní. Doporučuji je všem ženám i mužům, kteří se potřebují účinně a radostně dostat do formy. Vidím na sobě změnu nejen v podobě ubývajících kil, ale zejména v podobě pevnějšího těla, silnějšího imunitního systému a spokojenějšího ducha. Zábavné a radostné cvičení je pro mě klíčem k tomu, abych u něj vydržela a změnila tak nejen své tělo na nějakou dobu, ale svůj životní styl napořád.

Elona Khalaila

Naďu jsem oslovila v době, kdy jsem prožívala velmi náročné období a říkala si, že by mi cvičení mohlo být prospěšné nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Potvrdilo se mi, že jsem udělala dobře. Naďa se mi od samého začátku věnovala, sestavila cvičení na míru, procházela se mnou jídelníček a dávala cenné rady, čeho se vyvarovat a jaké potraviny naopak v jídelníčku podpořit. Jsem mile překvapená, že výsledky zlepšení na sebe nenechaly dlouho čekat. Navíc osobní kontakt s ní je vždy příjemný a na každé cvičení se těším. Oceňuji, že se Naďa zajímá i o to, jak se po tréninku cítím. Tréninku se nevzdávám ani v průběhu těhotenství. Pokud mi to zdravotní stav dovolí, cítím, že se není čeho obávat. Naďa má bohaté zkušenosti a průběžně si je doplňuje, vybírá vhodné cviky a obměňuje je. Každá hodina je pestrá: nevyužíváme jen posilovacích strojů, ale i různých fitness pomůcek, cvičení doplňujeme strečinkem. Trénink je s ohledem na můj stav šetrný a celkově velmi zábavný. Cvičení s Naďou vřele doporučuji všem, co se nespokojí s málem a chtějí pro sebe něco užitečného udělat.

Iva Dusová

S Naďou cvičím již půl roku a jsem maximálně spokojená. Kromě toho, že je to profesionál s mnohaletými zkušenostmi z atletiky, je to také fajn člověk po lidské stránce. Cvičení je vždy jiné, na každou hodinu si Naďa připraví jiné a velmi účinné cviky. To velmi oceňuji, protože to není pouze nudné cvičení na strojích v posilovně. Tohle cvičení mě baví a na každou hodinu se těším. Samozřejmě se za nějaký čas dostavily i viditelné výsledky, kterých si všimlo mé okolí (zhubnutí, zpevnění postavy).
Tohle cvičení DOPORUČUJi!“

Lenka Marcinová

Zhruba ve 25ti letech jsem začala pozorovat, že nabírám kila navíc. Okamžitě jsem na sobě začala pracovat a vyzkoušela jsem několik trenérů, dokonce i v zahraničí. Až s Naďou jsem docílila optimálního vytvarování všech partií mého těla. Nejde jen o to chodit do fitka a být aktivní, k cíli vysněné postavy vás dovede jen vhodný tréninkový program, znalosti výživy a úprava životního stylu. To vše se naučíte s Naďou. Můj tréninkový program je sice náročný, ale I velmi efektivní a nemusíte strávit 2h v posilovně. Cvičení je předevím také o psychické pohodě, kterou Naďa rovněž probírá s klientem.  Díky jejímu přístupu se s ni budete cítit velmi příjemně. Pokud se chcete psychicky cítit lépe, mit vytrvalost a zformovat postavu dle svých představ,  neznám nikoho lepšího s kým tohle vše dokážete!!
S Naďou Vás to bude bavit.“

Mgr. Iveta Heczkova

S Naďou pravidelně cvičím od dubna 2012 a už po prvním tréninku jsem věděla,že budu pokračovat a že jsem našla to, co jsem hledala. Naďa přistupuje ke své práci s velkou profesionalitou a zodpovědností. Každá její hodina/trénink přináší něco nového se zaměřením na cíl. Naďa je ne jenom profesionál ve svém oboru, ale i milý, otevřený a přátelský člověk, který umí naslouchat. Cvičení s Naďou mi přináší, jak zvýšení fyzické kondice, tak i psychickou rovnováhu a dodává energii a chuť se věnovat, jak osobnímu, tak pracovnímu životu. A už teď se těším na další trénink.
A všem ostatním, co ještě váhají jaké cvičení zvolit, doporučuji začít s Naďou.“

Eva Eisenreichová

Zlepšit fyzickou kondici, být krásná maminka a mít dostatek sil postarat se o dvě malé dcerky, manžela a domácnost, to vše s úsměvem na tváři -to byly hlavní důvody proč jsem vyhledala osobního trenéra. Měla jsem to štěstí, že jsem našla právě Naďu – trenérku vysoce profesionální, milou, spolehlivou, vstřícnou a přátelskou. Přiznám se, že nejsem zastánce posiloven, ale cvičení s Naďou mě prostě baví! Každý trénink je připraven speciálně pro mé tělo, je různorodý, zábavný a veden v příjemném prostředí. K tomu jsem přidala dvakrát týdně 30 min běhu a již po měsíci se cítím ve formě! Takže milé dívky, maminky, tatínkové, zkuste investovat do svého zdraví a psychické pohody – osobní trenérka Naďa Koštovalová je tou nejlepší volbou.

Linda Botková

Drive jsem zavodne plavala a do posilovny jsem zacala chodit sama, pote co jsem s plavanim skoncila. Nemyslim, si ze bych nemela znalosti ohledne posilovani, ale po urcitem case mi dosla inspirace a hledala jsem nejake nove formy posilovani. V posilovne bylo na vyber z mnoha treneru, ale ani jeden me nezaujal. Po nejakem case jsem se ale seznamila s NAĎOU a hned od prvni chvile jsem vedela, ze to je to to prave co hledam!
Nada ma excelentni znalosti a mnohalete zkusenosti s trenovanim. Dalsi jeji plus je, ze je velice mila, usmevava a umi spravne komunikovat s lidmi. Kazda jeji hodina byla nabita pozitivni energii. Dokaze presne odhadnout to, kdo co potrebuje. Treninky s ni pro me byly neskutecnou radosti. Kazdym treninkem jsem byla prekvapena a prekonavala jsem sama sebe. Neustale dokaze cloveka motivovat a prekvapovat ruznymi kombinacemi cviku. Jeji metody jsou velice ucinne a diky Nade jsem konecne vytvarovala a zpevnila svou postavu podle mych predstav. Diky Nade uz nebude muj trenink NIKDY NUDNY!
Vsem doporcuji zkusit trenink s Nadou, zarucuji vam, ze uz nebudete chtit prestat!

Martina Nováková

V lednu 2012 jsem se jako víceméně začátečník rozhodl, že udělám něco pro své tělo i mysl a začnu běhat. Začátky byly těžké, běhal jsem pomalu, ztěžka a nebavilo mě to. Tak jsem se svěřil do péče Nadi. Moje kondice se rapidně zlepšila, za dva měsíce jsem shodil 5kg, běhání si vyloženě užívám a již v březnu téhož roku jsem běžel pražský Hervis půlmaraton (21,0975km) v čase 1:52:25. Jako laik a samouk bych něco podobného nikdy nedokázal a po pár týdnech bych s běháním jistě skončil. To, že dnes chodím relaxovat během a 3x týdně běhám více než 10km, je díky vynikajícímu odbornému vedení a osobnímu přístupu mé trenérky, za což jí patří můj velký dík.

Tomáš Folprecht

Uvědomila jsem si, že je mi přes 40 let, za sebou mám náročnou kariéru, náročnou práci, zdravotní problémy a malého velmi živého synka, který svou vyčerpanou maminku bude ještě dlouho potřebovat v kondici. Vzhledme k tomu, že jsem v těhotenství přibrala přes 30 kg a zdravotní problémy na sebe nenechaly dlouho čekat bylo nutné se dostat zpět do formy. Docela tvrdě jsem makala, vyzkoušela několik trenérů, kila šla sice dolu, ale jednak poměrně obtížně, nebavilo mě to, ale hlavně se objevily další komplikace ve smyslu úponových bolestí, bolestí velkých kloubů, občas jsem nemohla došlápnout na nohu pro bolesti kolen. Cvičení jsem tedy zmírnila a začla cvičit sama, bolesti mírně ustoupily, kila se nejen zastavila, ale opět jsem něco přibrala a o tom, že mě cvičení baví nemohla být ani řeč. Díky sportovním aktivitám svého synka jsem narazila na Naďu a již po prvních trénincích jsem pochopila, že jsem konečně našla skutečného odborníka, který své práci rozumí, přistupuje k ní komplexně a dělá jí s láskou. Hodiny s ní velmi příjem plynou, po několika měsících všechny bolesti ustoupily, kila šla dolu a bez větších obtíží a diet jsem schopna si je udržet, celkově se mi vytvarovaly prakticky všechny partie těla, včetně těch nejproblematičtějších, každý trénink je jiný, naprosto individuální, v návaznosti na předchozí, já nemusím o ničem přemýštet, cvičení mě baví, vždy se něco nového dozvím a z cvičení odcházím s čistou hlavu a plná energie. Vím, že je velmi těžké najít dobrého trénéra a odborníka, tak jako v každém oboru. Je bohužel hodně nekvalitních lidí a o to více sebevědomých, kteří nás dokáží nakonec od sebelepšího úmyslu odradit.
Tak pokud Vám mohu poradit, aby jste již nemuseli hledat, zavolejte Nadě.

MUDR. Hana Šulcová MBA

Po několikaleté době váhání jsem se rozhodl udělat něco pro to, abych se cítil lépe, dostal se do kondice a vyřešil problém mírné nadváhy. To mě přivedlo k Naďe, pod jejímž vedením jsem začal cvičit. Musím říct, že začátky byly velice těžké i když čas od času sportuji, takže jsem nestartoval úplně od nuly. I přesto během několika prvních hodin cvičení jsem vždy ke konci tréninku počítal minuty, protože cvičení bylo opravdu hodně náročné, ale na druhou stranu výsledky se dostavily velice brzy. Během dvou měsíců jsem shodil 8 kg (současně jsem trochu upravil stravu) a cítil se lépe a hlavně cvičení zvládal lépe než tomu bylo na začátku. Vyhovuje mi, že celá doba cvičení je intenzivně využita, při většině cviků zapojuji více svalových partií a hodně posiluji střed těla. Velmi příjemně mě rovněž překvapila pestrost cviků, takže neoblíbený stereotyp nehrozí. Díky Nadě dnes už vím jak má vypadat cvičení ve fitku včetně zahřátí těla a protažení a že má smysl si na cvičení najít čas. Naďa je pro mne profík, který cvičení rozumí a díky níž jsem během dvou měsíců docílil změny, ve kterou jsem na počátku nevěřil. Cvičení pod vedením Nadi doporučuji všem, kdo jsou připraveni si máknout, ale mohu potvrdit, že lepší kondice, zformování těla a „osekání“ přebytečného tuku se dostaví velice brzy.

Martin Leipner